Kokuyu Ölçüyoruz

6 Panelde Eş Zamanlı Koku Analizi SS600, panelistler için 6 adet istasyon ve test yöneticisi için ayrı bir istasyon sunar. Her bir panelist istasyonu 3 paslanmaz çelik koklama ekipmanı ve 6″ endüstriyel dokunmatik ekrandan oluşur.   1   Özel Yönetici İstasyonu Panelistler tarafından girilen bütün bilgiler ve gerçekleşmekte olan testin bütün detayları yöneticinin 8″ endüstriyel dokunmatik ekranına aktarılır.   21   %100 Yazılım Güvenirliği Scentroid SS600 olfaktometre, pompaların, kütle akış kontrolörlerinin ve solenoid vanaların hızlı ve güvenilir şekilde kontrol edilmesi için Siemens Endüstriyel PLC kullanır.   3   Sıfır Kirlenme ve Sıfır Artık Koku Bütün Kütle Akış Kontrolörleri ve solenoid vanalar %100 paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Aynı şekilde paslanmaz çelikten imal edilmiş olan borulama ve koklama aparatları kirlenme ve artık koku kalmasına engel olur. Otomatik temizleme fonksiyonu sayesinde SS600 her zaman temiz kalır.   4-300x237   Standartlar Scentroid SS600 bütün uluslararası olfaktometre standartlarını karşılamakla kalmaz hepsinin ilerisine geçer. EN13725:2003 ASTM E679-04 NVN2820 VDI 3881

Otomatik Temizlenme Scentroid’in kendini temizleme teknolojisi sayesinde bütün kütle akış kontrolörleri otomatik olarak temizlenir. Yüksek basınçlı havanın yüksek frekanstaki darbeleri ters yönde kullanılır ve bu işlem kütle akış kontrolörünün yüzeyleri üzerindeki kirlilik temizlenmiş olur.

Benzersiz Seyreltme Aralığı SS600, değişken adım boyutlu 2 – 2^16 seyreltme aralığında ölçüm sağlarken, sınırsız adım seçenekleri sayesinde endüstride mevcut olan olfaktometrelere göre çok üstündür. Opsiyonel olarak 2-2^24 seçeneği de mevcuttur.

Daima Doğru Seyreltme Scentroid SS600, hava şartları, basınç farkı gözetmeksizin; hem temiz havayı hem de numune havayı gözlemlemek, ayarlamak ve en doğru seyreltme oranını sağlamak için, yüksek hassasiyetli kütle akış kontrolörü kullanan ilk olfaktometredir.